++ Totale netto inhoud: 120 Liter ++ Geluidsniveau: 39 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Koelkast 106 l, diepvriesgedeelte 14 l****, MultiBox, 85 x 56 x 58 cm
De koelkast met MultiBox met gegolfde bodem: beschermt groente en fruit. Koelt zeer energiezuinig.
- MultiBox: transparante lade met gegolfde bodem, ideaal voor het bewaren van groente en fruit.
- De ledverlichting in de koelruimte verlicht de binnenzijde helder en gelijkmatig.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 120 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tafelmodel |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 39 dB(A) |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 174 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 106 Liter |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Waterdispenser: |
|
| Ijsblokjesmaker |
|
| Minibar |
|
| Wijngedeelte |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 14 Liter |
| Super invriezen: |
|
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Invriescapaciteit: | 4,50 kg/24u |
| Waterreservoir | |
| Voorzien van waterfilter |
|
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Aansluiting op waterleiding : |
|
| Extern display |
|
| Aantal diepvriesvakken | 1 |
| Diepte | 58 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 509,99€ 434,99 (€ 359,50 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :
SERIE 2 Alle producten in de lijn: SERIE 2 >>
SERIE 2 Alle producten in de lijn: SERIE 2 >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









