++ Materiaal: ROESTVRIJ STAAL ++ Buitenafmetingen (B x D): 382 x 442 mm ++ Diepte spoelbak: 200 mm ++
Productbeschrijving:
Spoelbak vlakbouw, semi-vlakbouw of onderbouw - 34 cm - 1 bak - inox
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Inbouwwijze | Inbouw, Onderbouw, Vlakbouw |
| Type wastafel | Enkel |
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Buitenafmetingen (B x D) | 382 x 442 mm |
| Diepte spoelbak | 200 mm |
| Uitsparing (B x D) | 340 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met verlek |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 389,-€ 318,99 (€ 263,63 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :
DESIGN RANGE
Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>
DESIGN RANGE
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook







