Liebherr TP 1760-23
++ Totale netto inhoud: 154 Liter ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++ Hoogte: 82 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 599,-€ 510,99 (€ 422,31 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De Liebherr TP 1760 is een tafelmodel koeler in A+++. Premium uitvoering met digitale aanduiding, SuperCool automaat, LED verlichting en half deelbaar GlassLine plateau. Twee deurvakken zijn in hoogte verstelbaar en voorzien van uitneembare gehard glazen bodem.
LED verlichting
LED verlichting is energiezuinig, heeft een zeer lange levensduur en een minimale warmteafgifte. Daarnaast is voor LED-technologie weinig ruimte nodig waardoor de verlichting plaatsbesparend in het interieur kan worden geïntegreerd.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 154 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tafelmodel |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 93 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 155 Liter |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Waterdispenser: |
|
| Ijsblokjesmaker |
|
| Wijngedeelte |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 0 Liter |
| Waterreservoir | |
| Voorzien van waterfilter |
|
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Aansluiting op waterleiding : |
|
| Extern display |
|
| Diepte | 62,80 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 599,-€ 510,99 (€ 422,31 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 510,99 (€ 422,31 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









