++ Nishoogte (minimaal): 82 cm ++ Totale netto inhoud: 119 Liter ++ Vriesgedeelte ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De Liebherr UIK 1514 is een zuinige onderbouw koelkast met 4-sterren vriesvak. Met handige extra's als een zelfsluitende deur, een digitale temperatuurmeter en LED verlichting.
LED verlichting
LED verlichting is energiezuinig, heeft een zeer lange levensduur en een minimale warmteafgifte. Daarnaast is voor LED-technologie weinig ruimte nodig waardoor de verlichting plaatsbesparend in het interieur kan worden geïntegreerd.
Snel afkoelen van levensmiddelen.
De SuperCool automaat verlaagt de temperatuur van het koelgedeelte gedurende twaalf uur naar +2°C. Ideaal voor het snel afkoelen van pas opgeslagen levensmiddelen of een groot aantal flessen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 119 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Onderbouw |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 177 kWh |
| Koelen | |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Totale netto inhoud koelkast | 105 Liter |
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Ijsblokjesmaker |
|
| Minibar |
|
| Waterdispenser: |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 15 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 12 uur |
| Super invriezen: |
|
| Invriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Waterreservoir | |
| Voorzien van waterfilter |
|
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 82 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Aantal diepvriesvakken | 1 |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 60 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 59,70 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 1249,-€ 1143,99 (€ 945,45 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










