++ Fornuistype: Gemengd ++ Aantal ovens: 2 ++ Aantal kookzones: 5 ++
Productbeschrijving:
De grote oven en de gewone of lage temperatuur oven (optie) maken de Vougeot perfect geschikt voor zowel het dagelijkse kokkerellen als voor de grotere gelegenheden. De kookplaat is voorzien van 4 gaskookpunten en een coup de feu plaat. De bijkomende optionele accessoires (vlakke of geribde grill, sudderplaat) verhogen de gebruiksmogelijkheden van de kookplaten uitgerust met open branders.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Fornuistype | Gemengd |
| Type kookplaat | Gas |
| Inhoud ovenruimte | 65 Liter |
| Inhoud 2e ovenruimte | 78 Liter |
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Kookplaat grill |
|
| Ovenkenmerken | |
| Aantal ovens | 2 |
| Minimale oventemperatuur | 30 °C |
| Maximale oventemperatuur | 250 °C |
| Brandstof oven 1 | Elektrisch |
| Brandstof oven 2 | Elektrisch |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Amandelwit |
| Afwerking materiaal | Geëmailleerd |
| Breedte | 135 cm |
| Kleur | Wit |
| Diepte | 65 cm |
| Hoogte | 94,40 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7473,- (€ 6.176,03 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



