++ Type kookplaat: Gas ++ Breedte: 78 cm ++ Aantal kookzones: 5 ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Gietijzeren roosters
Deze roosters zijn zeer stevig en robuust en bestand tegen alle temperaturen. Hun ontwerp maakt eenvoudige plaatsing van de kookpotten mogelijk.
Ultra snelle brander
Deze brander bestaat uit een dubbele vlamkroon samengesteld uit een sudderbrander en een snelle brander. Deze kunnen apart of samen worden gebruikt.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Gas |
| Functies | |
| Timerfunctie: |
|
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Booster-functies: |
|
| Met zone koppeling |
|
| Variabele kookzones: |
|
| Bediening | |
| Type bediening | Knoppen |
| Gebruiksgemak | |
| Thermokoppel: |
|
| Akoestisch signaal |
|
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Automatische ontsteking: |
|
| Automatische uitschakeling: |
|
| Overkookbeveiliging: |
|
| Kinderbeveiliging: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 78 cm |
| Aansluitwaarde: | 9.500 W |
| Nisbreedte (minimaal): | 70 cm |
| Kleur | Grijs |
| Afwerking rand | RVS |
| Nisdiepte (minimaal): | 49,20 cm |
| Nishoogte (minimaal): | 9,50 cm |
| Hoogte | 7,50 cm |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Diepte | 51,20 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 1150,- (€ 950,41 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :
DESIGN RANGE Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>
DESIGN RANGE Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking





