++ Breedte: 60 cm ++ Type dampkap: Telescopische dampkap ++ Type vetfilter: Aluminium ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Een afzuigkap die niet veel ruimte in beslag neemt en efficiënt afzuigt. Met de vlakscherm-afzuigkappen van ETNA heb je het beste van twee werelden. Deze motorloze afzuigkap is dankzij zijn rvs frontlijst (te vervangen door een lichtlijst) ook nog eens bijzonder stijlvol.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type dampkap: | Telescopische dampkap |
| Energieverbruik | |
| Wattage verlichting | 56 W |
| Uitrusting | |
| Motor inbegrepen |
|
| Type vetfilter: | Aluminium |
| Soort lampen | Halogeen |
| Aantal vetfilters | 2 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 17,50 cm |
| Diepte | 28,10 cm |
| Aansluitwaarde: | 61 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 199,- (€ 164,46 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 213,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking





